63000. Dan Ray: Komposition, collage

Komposition, olie på lærred med collage af træstykker. Sign. på bagsiden Dan Ray #14. 80 x 70 cm.

Varenr 63000

6 Februar 2019 19:51

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 400 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

4165400 DKK2019-01-30 14:46
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms