63038. Claude Weisbuch (1927-2014): Don Quichotte

Litografi, rammemål 63 x 83 cm. Sign. EA 10/30 Weisbuch

Varenr 63038

6 Februar 2019 19:52

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 250 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 500 DKK

4165250 DKK2019-01-30 13:44
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms