63047. Richard Mortensen (1910-1993): Komposition

Litografi, 65 x 49 cm. Sign. Richard Mortensen. u/r

Varenr 63047

6 Februar 2019 19:52

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms