63069. Knud Brogård: "Landskab"

Olie på masonit. Sign. på bagsiden samt etiket fra Kunstnernes Efterårsudstilling 1969. 61 x 63 cm

Varenr 63069

6 Februar 2019 19:53

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms