62929. Madtejne og dejfad (2)

Tejne af træspån med snoreflettet samling, låg af træ samt dejfad skåret i træ. Tejnens længde 37,5 cm, fadets længde 91 cm
Brugsspor, ormehuller mm.

Varenr 62929

6 Februar 2019 19:58

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 425 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 800 DKK

21390425 DKK2019-02-06 13:42
18992400 DKK2019-01-30 14:45
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms