62946. Et par ens lampeborde (2)

Mahogni. Gallerikant, tre skuffer og hylde. 27 x 21 x 71 cm (et bord mangler finér på palde)

Varenr 62946

6 Februar 2019 20:00

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK 425 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 500 DKK

F16425 DKK2019-02-06 19:58
19653400 DKK2019-02-06 19:55
22244350 DKK2019-02-03 17:59
68300 DKK2019-01-30 23:04
314250 DKK2019-01-30 19:10
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms