62572. Dameskrivebord med udskåret gallerikant

Mahogni. Svungen pladekant, cabriole ben med skæringer, gallerikant med runde hylder til lysestager. Bredde 102 cm, dybde 52, h. 78 cm
Alm. brugsspor, reparationer på gallerikant, en lyshylde skal limes

Varenr 62572

6 Februar 2019 20:02

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 900 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

F16900 DKK2019-02-06 20:00
19045850 DKK2019-02-06 20:00
24443700 DKK2019-02-06 07:45
19653650 DKK2019-02-01 18:52
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms