62573. Firkantet piedestalskab af mahogni

Lige front med fyldningsdør, skuffe over og under dør. På sokkel. 19. årh. Bredde 66, dybde 44, højde 149 cm.
Brugsspor. aldersrelaterede småskader.

Varenr 62573

6 Februar 2019 20:01

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 600 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

19045600 DKK2019-02-06 19:30
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms