62764. Ovalt salonbord af mahogni, 19. årh.

Drejet søjleben på firpasfod med dyrepoter, oval plade med riflet profil langs kant. 120 x 82, h. 76 cm
Brugsspor, mærker i plade

Varenr 62764

6 Februar 2019 20:02

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms