62693. Spejl, ådremalet og med blomsterbuketter

Spejl i ådremalet ramme med udskåret og bemalet topstykke. Foroven og forneden blomsterbuketter af stf, på blå bund og bag glas. 19. årh. 142 x 46 cm
Alm. brugspatinering, to topstykker mangler

Varenr 62693

13 Februar 2019 20:02

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 500 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

221500 DKK2019-02-13 18:55
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms