63383. Gateleg Table af egetræ, 20. årh.

Snoede ben, to klapper. H. 72 L. 40/119 B. 89 cm. Brugsslitage.

Varenr 63383

13 Februar 2019 20:05

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms