63479. Høj kommode, rokokoform

Høj kommode med syv skuffer. Lige front. Messing ornamenter på sarg og hjørne. På toppen rødgul marmorplade. H. 133, bredde 105, dybde 38 cm
20. årh. Alm. brugsslitage

Varenr 63479

13 Februar 2019 20:10

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms