62927. Dejfad og en melske af træ (2)

Dejfad skåret af træ samt en melske. 19. årh. Fadets længde 82 cm, melskeen 36 cm.
Brugspatinering, ormehuller mv.

Varenr 62927

13 Februar 2019 20:22

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 500 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

24018500 DKK2019-02-08 11:55
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms