63332. Konsol-/lygteur

Kasse af rodfinér. Månefase (vejledning medfølger). H: 25 cm. incl. greb. Skive sign. John Warmin (finérafslag på top)

Varenr 63332

13 Februar 2019 20:25

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms