63129. Fransk konsolur, 19. årh.

Forgyldt og patineret metal. Firkantet urkasse med topfigur i form af filosof i klassiske gevandter. H. 41,5, bredde 22,5 cm

Der garanteres ikke for urværkets funktionalitet

Varenr 63129

13 Februar 2019 20:26

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 1.500 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

8361.500 DKK2019-02-13 20:21
X3ETNC1.400 DKK2019-02-13 17:31
244431.300 DKK2019-02-13 11:52
BB2323900 DKK2019-02-11 16:15
68850 DKK2019-02-11 13:38
14610800 DKK2019-02-09 00:08
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms