63129. Fransk konsolur, 19. årh.

Forgyldt og patineret metal. Firkantet urkasse med topfigur i form af filosof i klassiske gevandter. H. 41,5, bredde 22,5 cm

Der garanteres ikke for urværkets funktionalitet

Varenr 63129

13 Februar 2019 20:26

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 1.500 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

8361.500 DKKOnsdag 20:21
X3ETNC1.400 DKKOnsdag 17:31
244431.300 DKKOnsdag 11:52
BB2323900 DKKMandag 16:15
68850 DKKMandag 13:38
14610800 DKK2019-02-09 00:08
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms