61921. Ubekendt kunstner: Ung kvinde med tørklæde

Olie på lærred. usign. 30 x 20 cm.

Varenr 61921

13 Februar 2019 20:28

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms