63324. Storfystinde Olga: Blomster i kugleformet vase

Akvarel, 13,5 x 14,5 cm. Sign. Olga 1938

Varenr 63324

13 Februar 2019 20:32

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 2.000 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

272052.000 DKK2019-02-13 20:30
105021.900 DKK2019-02-13 20:29
3401.400 DKK2019-02-13 10:29
9481.300 DKK2019-02-13 00:18
277121.000 DKK2019-02-08 16:32
FELIX600 DKK2019-02-08 01:44
18204500 DKK2019-02-06 21:49
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms