62679. Ernst Rasmussen: Landskab

Landskab. Sign. Enst Rasmussen. Olie på lærred. 70 x 80 cm. Etiket fra efterårsudstillingen 1946 på bagsiden.
Trænger til rens og lærredet til opspænding

Varenr 62679

13 Februar 2019 20:29

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 400 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 800 DKK

22244400 DKK2019-02-08 19:59
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms