63247. Niels Vinding Dorph (1862-1931): Drengeportræt

Olie på lærred, usign. 27 x 25 (36 x 34) cm.

Varenr 63247

13 Februar 2019 20:30

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms