63133. Karl Schou (1870-1938): Karussel, Kildemarkedet

Olie på lærred. 41 x 50 cm. Usign. men betegnet på bagsiden "Karl Schou Kildemarkedet" og attesteret af Ingebord Schou 1941.

Trænger til rens

Varenr 63133

13 Februar 2019 20:37

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 3.200 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

189323.200 DKK2019-02-13 20:35
12123.000 DKK2019-02-13 20:33
12637900 DKK2019-02-13 19:18
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms