63135. Karl Schou (1870-1938): Huse

Olie på lærred, Sign. monogram KS. 47 x 63 cm

Varenr 63135

13 Februar 2019 20:31

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms