63136. Dansk kunstner: Landskab med heste

Olie på masonit. Sign. AVJ. 55 x 78 cm.
På bagsiden stempel "Udstillet Kunstforeningen København 1965 kat. nr. 9"

Varenr 63136

13 Februar 2019 20:32

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms