63142. Holger F. Jensen (1900-1966): Opstilling med kande, plante og frugter

Sign. monogram, olie på lærred, 84 x 93 cm

Varenr 63142

13 Februar 2019 20:32

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 2.600 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

188362.600 DKK2019-02-13 20:22
242052.400 DKK2019-02-13 16:48
277552.200 DKK2019-02-13 17:46
3401.300 DKK2019-02-13 10:30
MORTIL5950 DKK2019-02-10 00:31
20677800 DKK2019-02-07 10:33
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms