63334. Aage Bernhard-Fredriksen (1883-1963): Vinterlandskab

Olie på lærred. Sign. B-F. 65 x 59 cm (85x80).

Varenr 63334

13 Februar 2019 20:32

Vurdering 2000-3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms