62349. Ubekendt kunstner: Pige siddende med kornneg på skødet

Olie på lærred, 37,5 x 30,5 cm. På bagside "The Gleaner" - "Eftersænker". Utydeligt sign. (krakeleringer)

Varenr 62349

13 Februar 2019 20:34

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms