62160. Harald Schumacher (1836-1912): Venetiansk familie ved et alter i lagunen

Olie på lærred, sign.HSch. 22 x 33 cm

Varenr 62160

13 Februar 2019 20:36

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 2.200 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

BAUERLE2.200 DKK2019-02-13 20:34
3402.000 DKK2019-02-13 10:31
ROLFERIKJ1.700 DKK2019-02-06 21:50
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms