62161. Holger Lübbers (1850-1931): Ålestanger i jolle

Olie på lærred, 32 x 38 cm. Sign. H. Lübbers (reparation)

Varenr 62161

13 Februar 2019 20:35

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK 600 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

22244600 DKK2019-02-08 20:02
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms