62161. Holger Lübbers (1850-1931): Ålestanger i jolle

Olie på lærred, 32 x 38 cm. Sign. H. Lübbers (reparation)

Varenr 62161

13 Februar 2019 20:35

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 600 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

22244600 DKK2019-02-08 20:02
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms