62719. Oscar Mathiesen (1861-1937): Regnbyger over Liseleje

Olie på lærred, 37 x 50 cm. Sign. monogram OM 1938

Varenr 62719

13 Februar 2019 20:36

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 1.600 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

3401.600 DKK2019-02-13 10:31
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms