62719. Oscar Mathiesen (1861-1937): Regnbyger over Liseleje

Olie på lærred, 37 x 50 cm. Sign. monogram OM 1938

Varenr 62719

13 Februar 2019 20:36

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 1.600 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

3401.600 DKK2019-02-13 10:31
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms