62253. Steen Bille (1890-1953): Joller i stille vejr

Olie på lærred, 67 x 97 cm, Sign. St.B.

Varenr 62253

13 Februar 2019 20:37

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 400 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 800 DKK

25371400 DKK2019-02-13 20:32
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms