62253. Steen Bille (1890-1953): Joller i stille vejr

Olie på lærred, 67 x 97 cm, Sign. St.B.

Varenr 62253

13 Februar 2019 20:37

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 400 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 800 DKK

25371400 DKK2019-02-13 20:32
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms