62255. Søren Edsberg: Sortbrogede køer på græs

Olie på lærred, 40 x 50 cm. Sign. Søren Edsberg

Varenr 62255

13 Februar 2019 20:38

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 600 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

19045600 DKK2019-02-13 20:26
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms