63293. Christian Mischke (f. 1944): "Die Miko aus Japan"

Radering, sign. Christian Mischke samt dateret 1993. Rammemål: 52 x 54 cm.

Varenr 63293

13 Februar 2019 20:40

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms