63513. Kinesisk skål af porcelæn

Dekoreret i rødt, blåt og guld med blomsterranker og sommerfugle. Stemplet i bund. 20. årh. Dia. 30,5 H. 14,5 cm

Varenr 63513

13 Februar 2019 20:42

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms