62137. Burmesisk tempeltavle

Udskåret og bemalet træ samt med udskåret farvede glasstykker. 67 Buddha figurer udført i terracotta indsat (3 mangler). 120 x 37 cm

Varenr 62137

13 Februar 2019 20:44

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 700 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

27741700 DKK2019-02-13 16:42
18664650 DKK2019-02-13 14:32
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms