61591. Et par thailandske figurer (2)

Et par knælende "engle" af forgyldt og patineret metal. Thailand. 20. årh. H. 57 cm

Varenr 61591

13 Februar 2019 20:47

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK 1.100 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 1600 DKK

2931.100 DKK2019-02-13 20:45
135011.000 DKK2019-02-13 20:44
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms