62280. Et par kinesiske vaser, 20. årh. (2)

Rigt dekorerede med krakelé glasur og kæmpende krigere. H. 30 cm.

Varenr 62280

13 Februar 2019 20:47

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms