62283. Kinesisk skål, 20. årh.

Dekoreret i farver og guld med personer og scenerier. H. 14 Ø 31 cm. Stemplet.

Varenr 62283

13 Februar 2019 20:47

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 400 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 800 DKK

4165400 DKK2019-02-13 09:30
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms