63258. Oval Plakette af bemalt jern med Frederik VII i profil, 19. årh.

H. 23,5 B. 20,5 cm.
Proveniens: Ifølge sælgers oplysning hidrørende fra Kejserinde Dagmars dødsbo i Christian IXs palæ, Amalienborg.

Varenr 63258

13 Februar 2019 21:01

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 750 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

27722750 DKK2019-02-10 18:50
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms