63255. Cirkulært spisebord af mahogni

H. 72,5 Ø 100 cm. Brugsspor, ridser og mærker.

Varenr 63255

13 Februar 2019 19:31

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 400 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

20640400 DKKOnsdag 07:20
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms