63255. Cirkulært spisebord af mahogni

H. 72,5 Ø 100 cm. Brugsspor, ridser og mærker.

Varenr 63255

13 Februar 2019 19:31

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 400 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

20640400 DKK2019-02-13 07:20
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms