62684. Eva Stæhr Nielsen for Saxbo: Vase med lys glasur

Rundet kropus, lang rund hals med lys harepelsglasur. Sign. monogram E.St.N. og Saxbo Denmark. H. 22,5 cm. Overfladiske ridser i glasuren

Varenr 62684

13 Februar 2019 19:43

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 3.000 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

233223.000 DKK2019-02-12 20:15
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms