63480. Bjørn Wiinblad (1918-2006): To vaser (2)

Vase V51, sign. monogram samt dateret 79H: 23,5 cm
Vase V65, sign. monogram samt dateret 71, H: 8,5 cm

Varenr 63480

13 Februar 2019 19:49

Vurdering 1800 DKK

200712.000 DKK2019-02-13 19:47
204451.900 DKK2019-02-13 19:47
186651.500 DKK2019-02-13 19:31
202641.100 DKK2019-02-09 13:52
17602950 DKK2019-02-06 17:51
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms