63262. Niels Holbak (1884-1954): Portræt af Christian Wohlert

Blyant på papir, sign. Niels Holbak samt dateret januar 1918. 21 x 13 cm.

Varenr 63262

13 Februar 2019 19:50

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 400 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 800 DKK

19013400 DKK2019-02-13 19:27
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms