63134. Marcell: Konkret komposition, 1955

Litografi i farver, sign. Marcell -55 3/9. Lysmål 27 x 36 cm

Varenr 63134

13 Februar 2019 19:51

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 700 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 600 DKK

FERDINAND700 DKK2019-02-13 12:14
17256650 DKK2019-02-13 12:12
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms