63138. Eduard Borregaard (1902-1978): Landskab

Olie på papir. Signeret Eduard Borregaard 1935. 22,3 x 28,5 cm

Hjørne afrevet øverst til venstre

Varenr 63138

13 Februar 2019 19:51

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms