63145. Ubekendt kunstner: Kvindetorso

Skulptur af støbt stenmateriale, usigneret, 20. årh.s midte. Højde 45 cm

Varenr 63145

13 Februar 2019 19:51

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 1.000 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

172561.000 DKK2019-02-12 21:15
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms