63145. Ubekendt kunstner: Kvindetorso

Skulptur af støbt stenmateriale, usigneret, 20. årh.s midte. Højde 45 cm

Varenr 63145

13 Februar 2019 19:51

Vurdering 2000 DKK

172561.000 DKK2019-02-12 21:15
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms