63132. Jens Sørensen: Figurer, aften

Olie på lærred, sign. Jens Sørensen. 38 x 55 cm

Varenr 63132

13 Februar 2019 19:59

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK 2.200 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

49532.200 DKK2019-02-13 19:57
277432.000 DKK2019-02-13 19:56
9945900 DKK2019-02-13 19:04
340700 DKK2019-02-13 10:27
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms