63141. Svend Albrectsen (1896-1988): Landskab med huse

Sign. A 31. Påskrift på bagsiden "Udstillet i Kunstforeningen 1946) samt stempel fra Kunstforeningen. Olie på lærred, 71 x 88 cm

Varenr 63141

13 Februar 2019 19:53

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 500 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340500 DKK2019-02-13 10:28
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms