63144. Poul Sørensen (1931-2018): Bakket landskab

Olie på lærred, sign. 1941 Poul Sørensen. 74 x 100 cm

Varenr 63144

13 Februar 2019 19:53

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK 900 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

22244900 DKK2019-02-13 19:24
340850 DKK2019-02-13 10:28
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms