63361. Jan Møller Matzen: Parti fra Nyhavn, Tatoo shop i København samt Fyrskib i København (3)

Olie på lærred. Alle 65 x 95 cm. Alle sign. M. Matzen for- og bagside

Varenr 63361

13 Februar 2019 19:53

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms