63362. Jan Møller Matzen: Strandgade i København og Brandtrappe Chelsea New York (2)

Olie på lærred, begge 65 x 95 cm og sign. for- og bagside M. Matzen

Varenr 63362

13 Februar 2019 19:54

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 500 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

21005500 DKK2019-02-07 20:28
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms