63371. Kai Lindemann (1931-2007): Landskab

Litografi, rammemål 70 x 90 cm. Sign. Lindemann -86 113/125

Varenr 63371

13 Februar 2019 19:54

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 300 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 600 DKK

SWH300 DKK2019-02-13 13:56
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms