63371. Kai Lindemann (1931-2007): Landskab

Litografi, rammemål 70 x 90 cm. Sign. Lindemann -86 113/125

Varenr 63371

13 Februar 2019 19:54

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 300 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 600 DKK

SWH300 DKK2019-02-13 13:56
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms